Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nareszcie ktoś mądry wziął się za Panią Dyrektor. Jej czas rządów chyba się kończy, powinny jeszcze wyjść na jaw inne przekręty choćby nawet zwalnianych pracowników, mobbing i terror w szkole. Ciekawe ile Pani Dyrektor zarobiła na sprzedawaniu szafek szkolnych.?! Kuratorium powinno solidnie zająć się degradacją pani Daniewskiej za wyroki sądowe które już posiada.To nie szkoła państwowa tylko obóz koncentracyjny, prywatna posesja Daniewskich. Całe Zemborzyce boją się rodu Państwa Daniewskich. Tylko obcy ludzie niemieszkający tutaj mogą zrobić z tym porządek.! Jestem z Wami.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak była żałoba narodowa po katastrofie w Katowicach , a p.dyrektor urządziła w sobote imprezę w szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
At times, some Coach Factory Outlet are released with minor [spam] , and are automatically sent to the Coach Factory Outlet Online . Worry no Coach Factory Outlet because these are still the same Coach Outlet that you longed to Coach Outlet Store Online .A visit or two at the [spam] will surely make the travel Coach Factory Online worth [spam] . In Coach Outlet Store Online , you can Coach Factory Outlet Online from the past collections that you have Coach Outlet wanted to Coach Factory Online . You Coach Factory Outlet need to Coach Factory Outlet the product you seek in any Coach Factory Online or pile Coach Factory Outlet . Determination in having the [spam] Store will be Coach Factory Online of your Coach Outlet here.Basically, Coach Factory Outlet Online are about bulk shopping of your Coach Factory Outlet Coach Coach Factory Outlet Online , at half Coach Factory Outlet original Coach Outlet Coupons .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z opiniami. Nadszedł wreszcie czas na zmiany. Kilka ładnych lat byłam świadkiem niejednego chamskiego zachowania obecnej dyrektorki oraz przedstawiania "innej prawdy", a nasze dzieci przez lata są świadkami niesprawiedliwości i krzywdzenia przez "autorytet" jakim powinna być dyrekcja. Może już czas na emeryturę dla ciągle zdenerwowanej i denerwującej innych Pani DANIEWSKIEJ ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie jestem miejscu ale wiem co tam sie dzieje i co się działo tam przez ostatnie lata... LUDZIE do telewizj z tym ale do Warszawy do TVN albo Polsatu żeby wiadomościach o tym powiedzieli a potem poszli z tym do ministerstwa po wyjsnienia ze jak to możliwe ze w państwowej szkole dyrektor poniża tak nauczycieli i innych ludzi, jaki to przykład dla dzieci... Ona musi zapłaci za te wszystkie krzywdy jakie do tej pory wyrzadziala... Trzeba dzwonić do telewizji ale nie w Lublinie bo oni nic z tym nie zrobią tez lubelskie gazety nie nie dadzą rady... Trzymam kciuki za pozbawienie się Daniewskiej ze szkoły... Kam@
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
zamieszani w rozne edukacyjne aferki niezniszczalni niezatapialni wredni niekompetentni.radny ciagle bierze udzial w ustawianiu konkursow, mamy nadzieje ze nadszedl kres tego krolestwa
Dziennik elektroniczny okazuje się dawać spore możliwośc ingerencji w oceny dzieci szczególnie wtedy kiedy administratorem systemem librus jest dyrektorka. Dziennik po wszcęciu postępowania powinien być zablokowany i biegli bez zbędnej zwłoki zabezpieczyć wpisy!!!!!!!!! Administrator może w tym czasie pozwolić sobie na bardzo wiele...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tom napisał:
Słyszałem,że owa pani również fałszowała głosy wyborcze, skreślając dodatkowo kandydata na liście wyborczej, tym samym anulując głos wyborcy. W tym kraju już mnie nic nie zdziwi.
Ja kiedys dostałam sms zeby zaglosowac na pana daniewskiego w sobote przed samymi wyborami, czyli w dniu ciszy wyborczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczeń napisał:
Chodzę do tej szkoły i mi też z z zachowania bardzo dobrego wyszło dobre, chociaż nauczyciele dostali kartkę z propozycjami zachowań i wszyscy proponowali mi wzorowe, tylko dwóch bardzo dobre. Ja mimo wszystko zostaję w tej szkole do końca gimnazjum, Więc jeszcze raz mówię: Zachęcam do zapisywania tu uczniów, ale nie zachęcam nauczycieli do pracy w tej szkole.
I własnie takich uczniów nam potrzeba. Takich wobec których można być niesprawiedliwym, takich którzy nic nie powiedzą gdy się wyrządzi im krzywdę. Jednym słowem: szkoła dla uczniów i pani dyrektor ale nie dla nauczycieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej szkole to nie pierwszy raz tak się dzieje dwa lata temu, też tak było. Pani wożna SP39 i jej córka tez chodziła to tej szkoły i nie wybrała gimnazjum Pani Daniewskiej , to ta Pani woźna za 3 dni była zwolniona z pracy. Widać, że Ta pani Daniewska decyduje o wszystkim , to jest zła kobieta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem taki przypadek w tej szkole w gimnazjum nr 25 , że postawiłem uczniowi ocene 3 po radzie klasyfikacyjnej (koniec r0ku), a ten uczeń na świdectwie miał 5. Sama pani Daniewska zmieniła ocene na bardzo dobrą. Bez mojej zgody i nie było przytym mojego podpisu. To tez trzeba się tym zając. Ta Pani robi w tej szkole co chce!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wśród innych Dyrektorów Szkół jest powiedzenie, że u Daniewskiej zawsze znajdziesz Prace, bo tam jest duża rotacja nauczycieli pół kadry w ciagu jednego roku szkolnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest fakt , że w tej szkole Pani przczkolanka uczy wychowania fizycznego w podstawówce i w gimnazjum , bo te panie są sąsiadkami ze Zemborzyc. Pani przczkolanka uczy w gimnazjum, to samo jest innych nauczycieli np. plastyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej szkole źle dzieje się od dawna, czego dowodem jest między innymi zatrważająca rotacja nauczycieli. Pani dyrektor rządzi żelazną ręką, bo wg powszechnej opinii pozwalają jej na to tzw. "plecy" we władzach miejskich, pozycja męża. Dobrze byłoby, by w parze z silną ręką szło konstruktywne myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sss napisał:
To jest fakt , że w tej szkole Pani przczkolanka uczy wychowania fizycznego w podstawówce i w gimnazjum , bo te panie są sąsiadkami ze Zemborzyc. Pani przczkolanka uczy w gimnazjum, to samo jest innych nauczycieli np. plastyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była uczennica napisał:
Proszę nie być śmiesznym! Chodziłam do tej szkoły cała podstawówkę i gimnazjum i wcale nie czuję się jakbym była jak to Pani uznała w "zakładzie psychiatrycznym"! Bez przesady! Jestem zadowolona z tej szkoły i teraz chodzę do jednej z najlepszych szkół w Lublinie. To prawda, Pani Daniewska prowadzi tą szkołę twardą ręką ale to daje swoje efekty. W innych gimnazjach dzieciaki w 1 klasie są w stanie się upić, i przyjść pijane na dyskotekę szkolną, tu tak nie ma, bo Pani Daniewska tego pilnuje. Wolałaby Pani żeby Pani dziecko chodziło po szkole na piwo? Tu nie ma takiej opcji! I Ja, przez całe 9 lat, jakie spędziłam w tej szkole, nigdy nie widziałam żeby nauczyciel płakał przez Panią Daniewską. Trochę rozumu.
Chyba mało widziałaś. A prawdopodobnie nazywasz się Daniewska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałam w tej szkole kilka lat temu. Już nie ekscytują mnie tego rodzaju wpisy. Ona i tak "spadnie na cztery łapy" (obym się myliła), przynajmniej się trochę podenerwuje. PaniDumkiewicz będzie stała po stronie Daniewskiej (koleżanki, spotykają się nie tylko w sprawach zawodowych). Trzymam kciuki za rodziców, może im uda się coś zmienić dla dzieciaków. Na grono pedagogiczne raczej nie należy liczyć, boją się albo już mają "syndrom sztokcholmski". Należy oddać szacunek pani Dyrektor, świetny z niej psycholog. Dobiera sobie takich współpracowników, którzy jej się nie postawią (cechy charakteru lub sytuacja losowa). Czasem zdarzają się osoby, które próbują się sprzeciwić szykanom lub po prostu zachować godność - to dla tej "prostej kobiety" wrogowie nr 1. Przeżyłam w tej szkole traume, dlatego, że miałam swoje zdanie. Odeszłam z tamtąd, dalej pracuję w zawodzie (który uwielbiam).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była uczennica napisał:
Proszę nie być śmiesznym! Chodziłam do tej szkoły cała podstawówkę i gimnazjum i wcale nie czuję się jakbym była jak to Pani uznała w "zakładzie psychiatrycznym"! Bez przesady! Jestem zadowolona z tej szkoły i teraz chodzę do jednej z najlepszych szkół w Lublinie. To prawda, Pani Daniewska prowadzi tą szkołę twardą ręką ale to daje swoje efekty. W innych gimnazjach dzieciaki w 1 klasie są w stanie się upić, i przyjść pijane na dyskotekę szkolną, tu tak nie ma, bo Pani Daniewska tego pilnuje. Wolałaby Pani żeby Pani dziecko chodziło po szkole na piwo? Tu nie ma takiej opcji! I Ja, przez całe 9 lat, jakie spędziłam w tej szkole, nigdy nie widziałam żeby nauczyciel płakał przez Panią Daniewską. Trochę rozumu.
jESTEŚ GŁUPIA!!!! gDYBYŚ RTOCHĘ POSMAKOWAŁA TEJ TWARDEJ RĘKI TO BYŚ ZOBACZYŁA JAKI TO MIÓD. i PEWNIE NAZYWASZ SIĘ DANEWSKA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Słyszałeś, czy masz dowód? W przeciwnym razie pani Daniewska powinna podac cię do sądu (art. 23 kc). Nie myśl, że jesteś anonimowy. Dla takich "tropicieli prawdy" jak ty tylko argument finansowy - dotkliwa kara finansowa - może przemówic do rozsądku i ostudzic zapał i skołatane nerwy. P.S. Nie znam osobiście ani p. Daniewskiej ani jej męża. Nie należę też do partii władzy. Od początku jej istnienia jestem jej krytykiem i przeciwnikiem.
PANI DYREKTO????!!! NIE STRASZ NIE STRASZ BO SIE ZESRASZ!!!! NIKT NIE POWIE O PANI DOBREGO SŁOWA TYLKO SAMA BIDULKO MUSISZ SIĘ BRONIĆ. ALE TO ŻENUJĄCE I ŻAŁOSNE!!!!!! ALE CIESZĘ SIĘ ,ŻE CIĘ TAK OBSMAROWUJĄ!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się cieszę, że Ci się dobrali do dupy, ty wredna babo Daniewska!!!!!!!!! Cieszę się, że obrzucają cię gównem!!!! i mam nadzieję, że życie cię zweryfikuje i skończysz na kupie gówna albo w szambie, sama!!!!!!!! Tego ci życzę z całego serca grażyneczko kochana!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawa czy ciąg dalszy bedzie w dzienniku wschodnim czy to już koniec wyjaśnień, bo pokazał się nowy regulamin wpisów punktów w dzienniku elektronicznym.tak zagmatwany że i tak będzie to co bylo. ZMIAN JA NIE WIDZĘ I ŚWIATEŁKA W TUNELU TAKŻE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...